Politici a volby, Volte svobodně, Aktivně vyjádřete své demokratické právo, Hlasujte pro změnu, Online referendum
Vienotība

2.“Vienotība”: Zatlers būs sabiedrotais jebkādā kapacitātē

Vienotība 50%

“Vienotība”: Zatlers būs sabiedrotais jebkādā kapacitātēPrezidents apvienībai nesniedz atbildi par saviem turpmākajiem plāniem

 

Apvienības "Vienotība" valdes locekļi, trešdien tiekoties ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, pārrunājuši jautājumus par valstī veicamo tuvākajā laikā, taču Zatlers neesot sniedzis atbildi uz "Vienotības" piedāvājumu kļūt par apvienības līderi, nedz arī izvirzījis kādus priekšnosacījumus tam, lai viņš pievienotos "Vienotībai", pēc tikšanās atklāja politiķi.

 

Apvienības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (JL) un "Pilsoniskās savienības" priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis žurnālistiem pēc tikšanās uzsvēra, - lai kāds būtu Zatlera lēmums, viņš būs "Vienotības" sabiedrotais "jebkādā kapacitātē". Āboltiņa gan atzīmēja, ka nākotne ir lielām un spēcīgām partijām, līdz ar to Zatleram būtu jāizšķiras par "Vienotību". Vienlaikus Saeimas spīkere atzīmēja, ka politiķi respektē Zatlera vēlmi neatklāt savus plānus līdz prezidentūras beigām.

 

Foto: Lauris Vīksne, F64

 


Lasīt vairāk: ir ( 22.jun 2011)


martina -
Označitno spam

ElectionsMeter nenese žádnou odpovědnost za obsah. Obracejte se vždy prosím na autora. Každý text, publikovaný na ElectionsMeter, musí obsahovat jméno autora s odkazem na původní zdroj textu. Uživatelé by měli mít na vědomí zákon o ochraně autorských práv. Přečtěte si prosím pozorně pravidla užití stránek.

Zpět na hlasování: > Latvia > Strany > Vienotība
 
load menu