Politici a volby, Volte svobodně, Aktivně vyjádřete své demokratické právo, Hlasujte pro změnu, Online referendum
Robíme to pre deti - SF

Martináková vymenila Slobodné fórum za úniu, ...

Robíme to pre deti - SF 56%

button ElectionsMeter.com

... tiež hovorí o slušnosti

 

Zuzana Martináková pôjde do volieb s novým politickým subjektom.Tri stredopravé strany Slobodné fórum, Občianski kandidáti a Liga sa spájajú do Únie – Strany pre Slovensko. Kto bude viesť subjekt, zatiaľ nie je jasné, rovnako ako aj program strany.

 

"Spájame sa preto, aby neprepadol ani jeden hlas voliča v nadchádzajúcich parlamentných voľbách a aby sa do politiky vrátila slušnosť a morálka," povedala predsedníčka Slobodného fóra Zuzana Martináková.

 

Predsedom prípravného výboru Únie je Milan Cílek, pôvodne z Občianskych kandidátov. Martináková by bola najradšej, keby si strana zvolila predsedníctvo až po voľbách. "V prvom rade musíme zložiť kandidátku tak, aby sme na nej mali odborníkov. Najlepšie by bolo, aby sme tieto funkcie, okrem štruktúry strany, ktorá musí byť hotová, volili po voľbách," konštatovala Martináková. Naznačila, že Únia má ambície zlep&sca. on;iť podnikateľské prostredie či znížiť odvody.

 

Zdroj: spravy.pra vda.sk (9.2.2010)


cici -
Označitno spam

ElectionsMeter nenese žádnou odpovědnost za obsah. Obracejte se vždy prosím na autora. Každý text, publikovaný na ElectionsMeter, musí obsahovat jméno autora s odkazem na původní zdroj textu. Uživatelé by měli mít na vědomí zákon o ochraně autorských práv. Přečtěte si prosím pozorně pravidla užití stránek.

Zpět na hlasování: > Slovakia > Strany > Robíme to pre deti - SF
 
load menu