Politici a volby, Volte svobodně, Aktivně vyjádřete své demokratické právo, Hlasujte pro změnu, Online referendum
Richard Sulík

Sulík o návšteve budovy NR: Deti, choďte radšej do ZOO

Richard Sulík 26%

button ElectionsMeter.com

Predseda parlamentu Richard Sulík odporúčal ruským deťom z oblastí, ktoré vlani zasiahli ničivé požiare, radšej návštevu bratislavskej zoo, a nie historickej budovy Národnej rady SR na Župnom námestí. "Odporúčam vám, deti, dlhšie zostať v tej zoologickej ako v nejakej starej budove. Nie je tam ani nijaké umenie, je to len budova. Jediné, čo tam je, sú tam obrazy mojich predchodcov a ešte Milana Rastislava Štefánika. Keď som ich prvýkrát videl, rozhodol som sa, že ja sa maľovať nedám. Takže radšej tá zoologická, máme tam nový pavilón opíc. Tri gorily," povedal Sulík.

Oboznámil ich tiež s tým, že slovenský parlament je menší ako ruská Duma, ale to neznamená, že by v tom slovenskom bola nuda. "Máme tu veľa zábavy," ubezpečil ich.

Detí sa potom pýtal, odkiaľ sú. Vtipne mu odpovedali, že z Ruska. Predseda parlamentu preto spresnil svoju otázku: "Pýtal som sa skôr na mesto." Deti ho informovali, že pochádzajú zo štyroch ruských oblast&iac. te;. Sulíka zaujímalo, či sú tieto oblasti blízko Japonska. "Našťastie nie. Je to v strednej časti Ruska," povedali deti.

...

Zdroj: čas.sk


jarmilka -
Označitno spam

ElectionsMeter nenese žádnou odpovědnost za obsah. Obracejte se vždy prosím na autora. Každý text, publikovaný na ElectionsMeter, musí obsahovat jméno autora s odkazem na původní zdroj textu. Uživatelé by měli mít na vědomí zákon o ochraně autorských práv. Přečtěte si prosím pozorně pravidla užití stránek.

Zpět na hlasování: > Slovakia > Politici > Richard Sulík
 
load menu