Politici a volby, Volte svobodně, Aktivně vyjádřete své demokratické právo, Hlasujte pro změnu, Online referendum
Richard Sulík

Sulík označil dnešnú schôdzu parlamentu za divadlo Smeru-SD

Richard Sulík 26%

button ElectionsMeter.com

Dnešnú mimoriadnu schôdzu, ktorú inicioval Smer-SD, označil predseda parlamentu Richard Sulík (SaS) za divadlo. „Ja úplne nerozumiem tomuto divadlu, myslel som si, že politici za stranu Smer-SD sú zrelší. Chceli prerokovať nejaké tri body, ktoré si mohli bez problémov navrhnúť na schôdzu, ktorá sa začne tak či tak v utorok,“ povedal Sulík po tom, čo koalícia schôdzu zablokovala.

Sulíkovi sa nepáčilo, že bezprostredne po hlasovaní o programe, ešte pred skončením schôdze, poslanci Smeru-SD vytiahli transparent znázorňujúci rast cien potravín a koaličným predstaviteľom parlamentu venovali balíčky s múkou a cestovinami. „Páni poslanci zo Smeru-SD sa veľmi dožadujú, aby boli dodržiavané pravidlá, slušnosť a kultúra a veľmi sú citliví, keď to nie je dodržané zo strany koalície. (...) Myslím si, že ak niekto . nes ubral z vážnosti parlamentu, tak to boli, bohužiaľ, naši kolegovia z opozície,“ nazdáva sa predseda parlamentu.

...

Zdroj: TA3


jarmilka -
Označitno spam

ElectionsMeter nenese žádnou odpovědnost za obsah. Obracejte se vždy prosím na autora. Každý text, publikovaný na ElectionsMeter, musí obsahovat jméno autora s odkazem na původní zdroj textu. Uživatelé by měli mít na vědomí zákon o ochraně autorských práv. Přečtěte si prosím pozorně pravidla užití stránek.

Zpět na hlasování: > Slovakia > Politici > Richard Sulík
 
load menu