Politici a volby, Volte svobodně, Aktivně vyjádřete své demokratické právo, Hlasujte pro změnu, Online referendum
Peter Chudík

Chudík: Áno, rozviedol som sa a mám priateľku

Peter Chudík 20%

button ElectionsMeter.com

Tak toto nikto nečakal! Prešovský župan Peter Chudík (50) sa v tichosti rozviedol. Nevedeli o tom ani zamestnanci v jeho úrade. Či sa tak rozhodol kvôli novej priateľke, to nepovedal. O dôvodoch rozchodu s manželkou však odmieta hovoriť.

„Je pravda, že som sa v októbri minulého roku s manželkou rozviedol. Takmer rok predtým sme však už spolu nežili. V Sabinove, kde máme dom, sa už ani veľmi nezdržiavam,“ potvrdil nám našu informáciu najdlhšie slúžiaci slovenský župan. Podľa jeho slov už existuje aj ústna dohoda o delení majetku s exmanželkou Janou . Podľa našich informácií si rozdelia dom v Sabinove, Mercedes triedy E a chalupu v Kalinove, okres Medzilaborce.

Informácie o tom, že jeho nová priateľka, údajne sekretárka z úradu, je tehotná, však P. Chudík rezolútne odmietol. „Nie je to pravda. Moja priateľka nie je sekretárka a už vôbec nie z nášho úradu. Neviem ani o tom, že by bola tehotná,“ tvrdí prvý muž Prešovského kraja, ktorý práve poč. s tohto víkendu oslávil v Medzilaborciach päťdesiatku. O svojej súčasnej priateľke odmietol hovoriť.

 

...

 

Zdroj: pluska.sk


jarmilka -
Označitno spam

ElectionsMeter nenese žádnou odpovědnost za obsah. Obracejte se vždy prosím na autora. Každý text, publikovaný na ElectionsMeter, musí obsahovat jméno autora s odkazem na původní zdroj textu. Uživatelé by měli mít na vědomí zákon o ochraně autorských práv. Přečtěte si prosím pozorně pravidla užití stránek.

Zpět na hlasování: > Slovakia > Politici > Peter Chudík
 
load menu