Politici a volby, Volte svobodně, Aktivně vyjádřete své demokratické právo, Hlasujte pro změnu, Online referendum
Iveta Radičová

Radičová si posvieti na Úrad pre verejné obstarávanie

Iveta Radičová 27%

button ElectionsMeter.com

Premiérka Iveta Radičová (SDKÚ-DS) písomne požiada o zaslanie oficiálnych informácií v štruktúrovanej forme o činnosti Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), nakoľko podľa jej dostupných informácií sa od nástupu novej vlády vo zvýšenej miere rušia verejné obstarávania. Informovala o tom predsedu ÚVO Romana Šipoša na ich spoločnom utorkovom (5.4.) stretnutí. Úrad podrobnejší prehľad o požadovaných informáciách poskytne bezodkladne, hneď ako dostane požiadavku predsedníčky vlády. TASR o tom informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády (ÚV) SR.

O osobné stretnutie požiadal Šipoš po vyjadreniach o nespokojnosti strán vládnej koalície s činnosťou ÚVO po pondelkovom (4.4) rokovaní Koaličnej rady. Predsedníčka vlády na stretnutí zdôraznila, že jej záleží na verejnom obstarávaní v zmysle zákona, zároveň ale poukázala na to, že rozhodnutia úradu trvajú niekedy celé mesiace a v značnom rozsahu z. stavujú proces verejného obstarávania.

...

 

Zdroj: hnonline.sk


jarmilka -
Označitno spam

ElectionsMeter nenese žádnou odpovědnost za obsah. Obracejte se vždy prosím na autora. Každý text, publikovaný na ElectionsMeter, musí obsahovat jméno autora s odkazem na původní zdroj textu. Uživatelé by měli mít na vědomí zákon o ochraně autorských práv. Přečtěte si prosím pozorně pravidla užití stránek.

Zpět na hlasování: > Slovakia > Politici > Iveta Radičová
 
load menu