Politici a volby, Volte svobodně, Aktivně vyjádřete své demokratické právo, Hlasujte pro změnu, Online referendum
Ģirts Valdis Kristovskis

Ģirts Valdis Kristovskis: 'Vienotībai' kļūt par Valda Zatler

Ģirts Valdis Kristovskis 27%

Ģirts Valdis KristovskisKā viens no trim partiju apvienības VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājiem esmu parakstījis mūsu kopīgo aicinājumu Valsts prezidentam Valdim Zatleram kļūt par apvienības, tagad jau topošās partijas, VIENOTĪBA vadošo politiķi šā gada augustā, vai pat vēl ātrāk.

 

Uzskatu, ka tas ir labākais iespējamais risinājums pēc Valsts prezidenta izšķirīgā soļa rosināt 10.Saeimu atlaišanu, kas patiesi satricināja sastāvējušos politikas ūdeņus.

 

Valdis Zatlers ir parādījis Valsts prezidenta sūtības patieso nozīmi – būt par valsts un tautas morāli ētisko, demokrātijas, tiesiskuma un drošības vērtību sargātāju. Ar šo savu soli viņš ir licis rūpīgāk izvērtēt mūsu valsts pastāvēšanas un attīstības izredzes ilgtermiņā, ko valdības locekļiem un Saeimas deputātiem ir bijis grūtāk izdarīt, jo viņu lēmumi bieži vien ir īstermiņa uzdevumu, krīzes akūto risinājumu ierobežoti. Domāju, ka tieši to apzinoties, V.Zatlers ir izšķīries par vienīgo loģisko soli – pašam turpināt un līdzdarboties šī lielā uzdevuma, nu jau var teikt – pienākuma – izpildē –nostiprināt valsts ilgtermiņa nākotni uz godīgiem pamatiem. Pazīstot mūsu prezidentu, esmu drošs, ka viņš no šī mērķa nekad neatkāpsies!

 

Foto: AFI

 

Lasīt vairāk: DELFI (19. jūnijs 2011)


martina -
Označitno spam

ElectionsMeter nenese žádnou odpovědnost za obsah. Obracejte se vždy prosím na autora. Každý text, publikovaný na ElectionsMeter, musí obsahovat jméno autora s odkazem na původní zdroj textu. Uživatelé by měli mít na vědomí zákon o ochraně autorských práv. Přečtěte si prosím pozorně pravidla užití stránek.

Zpět na hlasování: > Latvia > Politici > Ģirts Valdis Kristovskis
 
load menu